Kick Boks

Etkili 5 Kick Boks Kombinasyonları

Sizlere Etkili 5 Kick Boks kombinasyonu belirledik. Bu kombinasyonları sürekli çalışarak iyi bir kick boksör olabilirsiniz.

Hareketli hedefi vurmak zordur, ancak bazı rakipler kısa süreli dinlenmek, nefes almak için yüksek gardla korunma uygular, özellikle de baskıyı arttırdığınız zamanlarda.

Bu süreç bir kombine yapman için harika bir zamandır, böylece rakibin atak yapmasına ve puanları toplamasına da fırsat vermemiş olursunuz. Kum torbasına vurmuyorsanız eğer, gerçekçi olarak her kombinasyonda bir yumruğunuzun isabetli olması beklenemez. O yüzden her yumruğun isabetli ve etkili bir şekilde vurmamız için belirli kombinasyonlar üzerinde çalışmamız gerekmektedir.
Sizlere Etkili 5 Kick Boks kombinasyonu belirledik. Bu kombinasyonları sürekli çalışarak iyi bir kick boksör olabilirsiniz.
Bu kombinasyonları
-Kum torbası karşısında çalışabilir.
-Ayna karşısında serbest şekilde çalışabilir.
-Partneriniz ile birlikte karşılıklı model olarak
Geliştirebilirsiniz.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/RxQMqxlt0Jo” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Daha fazla video ve kick boks, muay thai ve diğer dövüş sporları hakkında bilgi için kanalımıza abone olup videolarımıza yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorum yap